Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejslavnější tiktokerka na světě Charli D’Amelio: Jak se z obyčejné holky stala top celebrita

Nejslavnější tiktokerka na světě Charli D’Amelio: Jak se z obyčejné holky stala top celebrita
Zdroj: archiv Charli D’Amelio
+ Dalších 9 fotografií
tiktok
V době sociálních sítí se může stát hvězdou každý, obzvláště pak v aplikaci TikTok, která hýbe internetem. Zcela obyčejná dívka jménem Charli D’Amelio (16) si na ní založila profil před rokem a během pár měsíců se stihla stát jejím nejsledovanějším uživatelem. Vydělává si tak spoustu peněz, setkává se s celebritami a dostala se i do televize.

Doby, kdy děti chtěly v dospělosti být policisty, astronauty, lékaři či princeznami, jsou už dávno pryč. Dnes se mnohé z nich totiž snaží získat slávu na sociálních sítích a jakkoliv to dospělí často odsuzují, nelze popírat, že pokud uspějí, získají peníze, slávu i uznání.

Největší bránou ke slávě je dnes aplikace TikTok, která hýbe internetem už 4 roky. Profil na ní si založila i dívka jménem Charli D’Amelio, která se díky svému tanečnímu talentu stala hvězdou velmi rychle. Proslavila i svou rodinu a těší se velkým příjmům i úspěchu.

@charlidamelio

i will redo this tomorrow because it’s bad bad but oh well @conradrocha @sophia_connolly

♬ Ayy Ladies - Travis Porter

Sláva Charli D’Amelio

Sama Charli vůbec nechápe, proč se zničehonic stala známou osobností, považuje se za zcela normální holku. Její fanoušci ale právě v tom vidí její kouzlo. Líbí se jim, že svá videa natáčí v pokojíku a zkrátka jen předvádí, co umí, a nepřetvařuje se.

Díky TikToku se Charli dostala na pódium, kde si při koncertu Jonas Brothers zatančila se zpěvačkou Bebe Rexhou. Objevila se rovněž ve známé americké talkshow The Tonight Show, bude dabovat animovanou postavu ve filmu StarDog and TurboCat a dokonce dostala nabídku na natáčení vlastní reality show se svou rodinou.

Začátky

Když si Charli profil na TikToku založila, sledovalo ji jen 7 kamarádů. Cestou na lekci tance nahrála video, kde kopíruje taneční pohyby jiného uživatele. Telefon odložila a když se po tréninku podívala, zjistila, že ji najednou sledují 2 tisíce lidí.

Tou dobou patnáctiletá školačka byla zmatená. „Bylo to šílené a nevěděla jsem, co mám dělat, moje video bylo virální a sledující mi přibývali závratným tempem. Každé ráno jsem se budila a měla jsem o stovky i tisíce sledujících víc než den předtím,“ popisovala Charli. Ta se ale náhlou slávou v pubertě nenechala zkazit.

Peníze nekazí charakter

Charli D'Amelio dnes sleduje přes 63 milionů lidí a aby zvládala i studovat, musela se svěřit do rukou manažera. Denně nahrává na TikTok alespoň 7 videí a spolupracuje s mnoha známými značkami. To jí vydělává slušné peníze, ty ale nezměnily to, že má srdce ze zlata.

Spolupráce Charli navazuje jen s firmami a společnostmi, v jejichž produkty věří a sama je používá. Když navíc byla oslovena firmou Procter & Gamble, která ji požádala o zapojení do projektu, který ji má více spojit s mladší generací, měla jedinou podmínku - spolupráce musí zahrnovat i charitu. Na fotky nejznámější tiktokerky světa se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy