Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejslavnější song Walda Gangu: Tuhle písničku miloval každý!

+ Dalších 8 fotografií
Zpěvák kapely Walda Gang Vladimír Šafránek (†46) již není mezi námi. Dnes v pozdních odpoledních hodinách zemřel na vážné zdravotní komplikace. Truchlí nejenom jeho blízká rodina, ale i přátelé a fanoušci. Poslechněte si jeden z nejslavnějších hitů kapely Walda Gang.

Vláďa Šafránek, hudebník kapely Walda Gang, zemřel dnes v pozdních odpoledních hodinách. Zpěvák měl vážné zdravotní komplikace, kterým nakonec podlehl. Před dvěma lety zkolaboval na pódiu a následně se podrobil operaci srdce.

„Dnes v pozdních odpoledních hodinách navždy dotlouklo srdce našeho kamaráda a zpěváka, božského Vládi Šafránka. Vláďa je Bůh,“ objevilo se dnes ve večerních hodinách na oficiální facebookové stránce Walda Gangu.

Vláďa Šafránek byl muzikantem od raného mládí. S muzikou začínal už ve svých čtrnácti letech ve skupině Krevel. V roce 1994 založil kapelu Harlej, kterou v roce 2006 nečekaně opouští těsně před nahráváním jejich 7. alba.

Před devíti lety představila kapela svůj nejznámější hit, který zná celé Česko. Písnička Svařák se stala doslova legendární. Objevil se tam i známý český pornoherec Robert Rosenberg (43). „Vůbec jsme nečekali, že písnička bude mít u posluchačů takový ohlas,“ vyjádřil se tehdy právě Vláďa Šafránek.

Související články

Další články