Během necelých dvou let se Teri Blitzen, vlastním jménem Tereza Hodanová, stala nejúspěšnější českou blogerkou.

Blitzen má obrovské množství fanoušků, kteří odebírají její kanál na YouTube stejně jako na Facebooku, což se v jejím mladém věku jen tak někomu nepodaří. Navíc je krásná a dobře situovaná, jelikož její otec je velmi zámožný podnikatel, takže už si za dobu své internetové kariéry užila i nepříjemné chvilky.

V jednom ze svých blogů prohlásila, že její spolužáci ji příliš v tom, co dělá, nefandí. A také, že od nich necítí žádnou podporu, spíše naopak. Jenže to neměla dělat. Podle exkluzivních informací eXtra.cz na základě těchto svých prohlášení odchází z prestižní školy na jinou.

Od září nastupuje na novou školu, taktéž velmi prestižní, která je v centru Prahy.

Odchod z Open Gate potvrdila i Teřina matka, paní Hodanová, která nechtěla komentovat bližší podobnosti. Nám se ale podařilo zjistit, že Open Gate měla Teri postavit před jasnou volbu, buď bude pokaždé předkládat škole natočený materiál, který se týká jejího školního života, na schválení, nebo musí odejít.

Tak to vypadá, že Teri čeká hodně nového, je nově bez svého přítele Zdeňka Piškuly a už brzy vkročí do nového kolektivu. Tak snad bude lepší než ten předešlý.