Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nejslavnější Mostečanda Vlaďka Erbová: Most! jsem neviděla, ale mám vzkaz pro čtenáře eXtra.cz

Zdroj: archiv ČT, Instagram
+ Dalších 67 fotografií
Seriál
Narodila se v severočeském Mostě a za dobu, kdy se stala známou tváří českého showbyznysu, urazila pořádný kus cesty! Stala se populární a především i nejslavnější rodačkou z Mostu. Řeč je o bývalé playmate Vlaďce Erbové (37), kterou jsme oslovili, aby ohodnotila, jak se jí líbí nový seriál, který se natáčel právě v jejím rodném městě, a zda jde o filmovou nadsázku, nebo ho hodnotí, že život v Mostě je skutečně takový, jak ho seriál zachycuje.

Když jsme Vlaďku oslovili, byla velmi příjemně naladěná. Jenže kvůli svým pracovním a rodinným závazkům je odsouzena na život bez odpočinku a hlavně bez televize. "Mám toho tolik, že na koukání na seriály nemám vůbec čas. Od rána jsem v práci a odpoledne se musím starat o děti. Takže jsem seriál neviděla," byla slova Vlaďky, která ale vyslala krásný vzkaz čtenářům eXtra.cz.

"Všem přeji krásný nový rok, hodně úspěchů, mám vás všechny ráda," byla slova půvabné Vlaďky, která jmenovitě pozdravila i našeho předního redaktora. "Že zdravím i Davida Zápala a mám ho ráda," pokračovala nejslavnější rodačka z Mostu ve svém novoročním vzkazu.

Vlaďka přislíbila, že pokud najde alespoň trošku volného času ve svých aktivitách, pokusí se na seriál Most! podívat. Ale znovu zopakovala, že má práce nad hlavu a že pokud se tak stane, půjde spíš o malý zázrak.

Související články

Další články