Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nejslavnější kulturista nemůže chodit: Uhodnete, kolik si dokázal za kariéru vydělat?

+ Dalších 6 fotografií
slušný balík
Nejslavnější kulturista poslední doby Ronnie Coleman (54) má podle všeho velké zdravotní problémy, za které dle jeho slov může lékař, jenž mu operoval bederní páteř. Nemůže chodit. Smutným faktem je, že osminásobný vítěz Mr. Olympia si vydělal za svou kariéru astronomickou sumu, ale ani ta mu k lepšímu zdraví nepomohla. Jen těžko uvěříte, kolik Ronniemu během jeho kariéry "přistálo" na účtě...

Coleman se v poslední době pohyboval převážně s oporou francouzských holí a k vidění byl často také na vozíku. Kulturistická legenda má za sebou přibližně 10 operací, za které podle svých slov zaplatila přes 2 miliony dolarů, tedy přes 50 milionů korun. Podle posledních informací je ochrnutý a na nohy se nemůže postavit. Ovšem objevilo se i několik zpráv, které tvrdí, že Ronnie je v pořádku.

Coleman se objevil i v americkém magazínu The Richest, který odhalil jeho příjmy. Během své kariéry měl vydělat sumu okolo 10 milionů amerických dolarů, což je v přepočtu suma okolo 230 milionů korun a řadí se k nejbohatším sportovcům světa ve svém oboru.

Bohužel ani přes skutečnost, že za své operace zaplatí skutečně nemalé sumy, se zatím nepodařilo stabilizovat jeho zdravotní problémy. Coleman má od roku 2012 více než 30 titulů v oblasti kulturistiky. V současné době je ženatý s manželkou Christine Achkar. Vychovávají dvě děti – Valencii Daniel a Jamilleaha.

Podívejte se do galerie na vzácné momenty ze života kulturistické legendy.

Mohlo by vás zajímat

Další články