Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Nejslavnější kočka na světě zemřela: Grumpy Cat bude chybět milovníkům memů

Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
Nejslavnější kočka
Grumpy Cat je nejznámější kočkou, která se proslavila vtipnými obrázky na internetu. Její zamračený obličej bavil celý svět. Nyní odpočívá ve zvířecím nebi.

Nejslavnější kočka na světě zemřela ve věku sedmi let. Proslavila se díky vtipným obrázkům, takzvaným memům, které kolovaly po sociálních sítích na celém světe. Její zamračený obličej zná snad každý.

První fotka s kyselým obličejem se na internetu objevila v roce 2012 a ihned se stala populární. Lidé po celém světě si propůjčovali její zamračený obličej k vytváření vtipných obrázků, a proto se kočka stala virální. Tvář Grumpy Cat se objevila na tisících obrázků. Byla natolik slavná, že má dokonce fotku se slavným Stanem Leem (†95).

Bohužel zemřela, o čemž informovali její majitelé pomocí instagramového profilu, který sledovalo dva a půl milionu uživatelů. Neuvěřitelné, že? Pro všechny, kdo ji měli rádi, je to zdrcující zpráva. Kočka Grumpy Cat odešla do kočičího nebe v úterý. Příčinou smrti byly komplikace po nedávné infekci močových cest. Podívejte se do fotogalerie na snímky nejslavnější internetové kočky.

Související články

Další články