Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejslavnější houslistka světa Vanessa Mae umí skutečně šokovat: Drobná umělkyně se kvalifikovala na olympiádu v Soči, neuvěříte, v jakém sportu!

Vanessa Mae bude závodit za Thajsko, za rodnou zemi jejího otce.
Zdroj: Profimedia.cz

Olympiáda je téměř na spadnutí a už bychom rozhodně nečekali nic, co by nám překvapením otevřelo ústa. Už víme, že radikálové z Kavkazu vyhrožují teroristickými útoky, že si Soči utrhlo ostudu se svými dvojzáchody v jedné kabince, že do Soči nesmí gayové a nikdo nebere ohled na to, že porušuje lidská práva, že existuje naprosto boží reklama na tuhle zimní olympiádu, že diváci zase uvidí opravdové Kokosy na sněhu a že trenér Hadamczik zase dokázal nepříjemně překvapit svou nominací hokejové reprezentace.

Ale že se téměř čtrnáct dní před začátkem her dozvíme novinky o sportovní kvalifikaci houslistky Vanessy Mae, to by nás tedy rozhodně nenapadlo.

Drobná asijská umělkyně, která má singapursko-thajský původ a vyrůstala v Británii, bude soutěžit za teplou a slunnou zemi svého otce. Na zimní olympiádě. Thajsko moc zimních sportovců nemá a Vanessa Mae (35) se kvalifikovala jako sjezdová lyžařka!

Za Thajsko pojede slalom a obří slalom a nám nezbývá než přemýšlet, jestli u toho bude hrát na housle.

Související články

Další články