Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nejslavnější hloubková potápěčka světa zmizela pod hladinou! Legendu čekal krutý konec!

Zdroj: facebook.com
Natalia Molchanova se už několik dní pohřešuje. Držitelka světových rekordů ve freedivingu se zřejmě bohužel potopila naposledy.

Slavná sportovkyně uměla zadržet dech až na devět minut, ale ani tato dovednost jí v neděli 2. 8. 2015 nepomohla. Molchanova se potápěla bez ploutví a dýchacího přístroje do hloubky 35 metrů nedaleko od Ibizy, když znenadání zmizela

Její rodina okamžitě kontaktovala pobřežní stráž, ale její tělo nebylo nalezeno. Do pátrání byl bez úspěchu zapojen dokonce i podvodní robot. Roli v tragédii pravděpodobně sehrály silné proudy a velmi nízká teplota, kvůli kterým je celá oblast známá.

O matčině smrti je přesvědčen i její syn Alexej Molchanov, rovněž závodník v hloubkovém potápění, a celá potápěčská komunita.

"Svět v neděli ztratil tu nejlepší potápěčku a můj přítel Alexej svou matku, učitelku a trenérku...," napsal na Twitter slavný potápěč William Trubridge.

Držitelka 41 světových rekordů ve freedivingu a 22 zlatých medailí z mistrovství světa je tak s největší pravděpodobností opravdu mrtvá.

Související články

Další články