Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejslavnější hanbatý časopis Playboy se vrací k nahotě! Díky bohu, že jim to konečně došlo!

Hefner junior vzal věci do vlastních rukou!
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Není přesně známo, který marketingový génius v únoru 2015 rozhodl o tom, že se z obálek Playboye odstraní nahota, ale konečně mu to někdo vysvětlil! Respektive se situace chopil Cooper Hefner, syn slavného Hugha Hefnera, který nedávno převzal kontrolu nad společností jakožto hlavní kreativec. A samozřejmě, že jeho prvním rozhodnutím bylo okamžitě vrátit Playboyi nahotu!

Bůh mu žehnej! Teprve pětadvacetiletý Hefner junior konečně zakročil a vrací do Playboye nahotu. Sám Cooper přiznal, že odstranit nahotu byl úplný krok vedle! „Když máte firmu, jejíž zakladatel je zodpovědný za začátek sexuální revoluce, a potom z ní odstraníte její hlavní aspekt, který udává DNA firmy, nahotu, najednou sedíte a říkáte si, co to sakra ta firma dělá?!“ řekl v rozhovoru pro Business Insider.

Toto rozhodnutí padlo údajně kvůli tomu, že nová generace ženskou nahotu nepřijímala kladně. S tím Cooper Hefner od začátku nesouhlasil a dal to najevo. Až nyní mu ale jeho nová pozice dovolila zakročit razantněji. Hned příští americké vydání na březen/duben, které vychází 28. února, se ponese v duchu nové kampaně Naked Is Normal (nahota je normální), se kterou se chystají zaplavit sociální sítě!

Podle všeho se jedná o revoluční pokrok a sám Cooper se vyjádřil, že je mu ctí být tohoto součástí a sdílet tyto momenty se svým otcem.

Související články

Další články