Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejslavnější dvojčata světa v Praze: 28 FOTEK krásek, které zbožňují miliony lidí!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Nejslavnější dvojčata
Na první pohled obyčejné holky, dvojčata Lisa a Lena (obě 16) jsou ale výjimečná. Jsou totiž jedny z nejslavnějších teenagerek na světě, jenom na Instagram je sleduje na 15 milionů lidí. Ve středu se objevily v Praze a celá metropole šílela!

Když Lisa a Lena natočily první video, určitě je nenapadlo, co se stane za tři roky. Dnes jsou z nich totiž nejslavnější dvojčata na světě. Tyhle holky z německého Stuttgartu sledují miliony lidí!

Na Instagramu mají skoro 15 milionů fanoušků, na YouTube je sleduje necelý milion příznivců. A čísla každým dnem rostou. Lisu s Lenou proslavily videa o módě, známé jsou i jejich taneční kreace. U pouhého natáčení ale nezůstaly, rozjely i vlastní a velmi úspěšnou módní značku J1MO71.

Do Prahy přijely na historicky první udílení prestižních cen Global Social Awards 2019 Ve Foru Karlín se tak ve středu nacházela světová elita těch největších internetových hvězd. Galavečer moderovala supermodelka Karolína Kurková, mezi českými zástupci nechyběla třeba Anna Šulcová, Not So Funny Any nebo Albert Černý z Lake Malawi

Pro dospělé publikum budou Lisa a Lena velkou neznámou, mezi teenagery však platí za zářící hvězdy. A je jisté, že jejich popularita jenom poroste. Mrkněte na nejlepší fotky krásných dvojčat, která se ve světě rozhodně neztratí!

Související články

Další články