Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nejslavnější český youtuber Jirka Král bude tatínkem: S manželkou odtajnili pohlaví miminka

Jirka Král s půvabnou manželkou Karolínou.
Zdroj: se souhlasem Jirka Král
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
pohlaví

Český youtuber Jirka Král (31) a jeho manželka Karolína se začátkem roku pochlubili radostnou novinkou, že se stanou poprvé rodiči. Nyní pár na sociálních sítích odtajnil, zda očekávají holčičku nebo chlapečka.

"Posledních pár měsíců prožíváme jeden velký zázrak. Nemůžeme být šťastnější. Rok 2022," napsali youtuber Jirka Král a jeho žena Karolína k instagramovému příspěvku, který odhalil, že čekají miminko.

Bude to kluk!

Nyní se budoucí rodiče pochlubili, že se jim narodí syn. Pohlaví odhalili na svých sociálních sítích, kam zasdíleli snímek z dětského pokojíčku, který vybarví namodro.

I pod oznámením druhého radostného odhalení se objevilo mnoho krásných komentářů. "Gratulace! Tak tedy Leontýn," pogratuloval páru Erik Meldik i s tipem na jméno. "Moc gratuluji, to bude mít Vlastík super parťáka," vzkázala páru Robinsonka Martina Helis.

Jirka Král a Karolína Králová, dříve Benešová, spolu začali randit v roce 2017. Společně procestovali kus světa a 27. srpna 2020 se do toho rozhodli praštit.

Ač Jirka Král svou youtuberskou kariéru v roce 2018 ukončil, tak zanechal na české youtubové scéně značný odkaz. Jirka se aktuálně věnuje nejen své rodině, ale také dalším aktivitám, které jsou spojené s cestováním, technologiemi a hrami.


GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy