Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejslavnější česká paterčata milují Vánoce: Těmito dárky jim uděláte ohromnou radost

Zdroj: Rodinné centrum Milovice
paterčata
Nejslavnější česká paterčata zažila pěkně náročný rok, a to hlavně kvůli pandemii koronaviru. Zatímco většina lidí už má na Štědrý den vše připravené, rodiče roztomilých paterčat Saša a Antonín poprosili lidi s dobrým srdcem o pomoc. Rodičům by se nehodila pouze finanční pomoc, ale byli by rádi za hračky nebo školní pomůcky. Řada Čechů si na paterčata před Vánoci vzpomněla a poslala byť jen malou finanční částku.

Před sedmi lety přivítala Alexandra Kiňová na svět první česká paterčata, která šla letos v září poprvé do školy. Bohužel kvůli pandemii koronaviru si děti školní lavice moc neužily.

Tereza, Alex, Martin, Michael a Deniel samozřejmě jako všechny děti milují Vánoce a spousta Čechů i přes nelehkou momentální situaci paterčatům poslala peníze na jejich cestu životem. "Přejeme s mojí dcerkou krásné prožití vánočních svátků," píší lidé vzkazy a posílají byť pár stovek.

"Přejeme celé rodince spokojené svátky a hlavně zdraví! Hanka a Ludmila," píší další a přispívají. Účelem sbírky je financování potřeb pro paterčata až do jejich plnoletosti. "Z transparentního účtu budou hrazeny výdaje spojené s nákupem oděvů a obuvi, léků, lékařských zákroků, úpravy bytu pro potřeby osmičlenné domácnosti, vybavení dětského pokoje, výdaje spojené se vzdělávacími potřebami dětí a jiné."

"Prosíme, abyste do balíčku vložili e-mail či adresu, abychom Vám mohli poděkovat," píší na stránkách milovického centra. Nejvíce by se paterčatům hodily školní pomůcky, hračky, pastelky nebo oblečení s aktuální velikostí 134.

Pomoct paterčatům můžete i vy. Transparentní účet č. 2900747774/2010

Související články

Další články