Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nejslavnější Češka na OnlyFans rozhicovala své fanoušky. Přidáš se do trojky, zeptala se a ukázala žhavou kámošku

Xholakys a Anna Hamannová hledají parťáka do trojky
Zdroj: Se souhlasem Anna Hamannová
+ Dalších 9 fotografií
Poptávka

Taková příležitost nikdy nebyla jednodušší! Hvězda OnlyFans Valérie Holáková alias Xholakys škádlí lákavou nabídkou. Na TikToku hledá parťáka do trojky s influencerkou Annou Hamannovou, bývalou přítelkyní Adama Kajumiho. Tyhle krásky nyní trhají rekordy! 

Na TikToku je nyní pořádně horko! Dvě kočky, Valérie Holáková alias Xholakys a influencerka Anna Hamannová, totiž spojily síly a natáčejí společný, dosti pikantní obsah na sociální sítě. Dvě blondýnky s andělskou tváří, ale hříšným tělíčkem i duší totiž přesně vědí, jak na to.

Xholakys patří mezi nejznámější OnlyFans tvůrkyně vůbec. Jen díky působení na této platformě si měsíčně přijde až na 3 miliony korun, jak uvedla před časem v podcastu A- cast. Valérie získala totiž velký úspěch i u zahraničních odběratelů a o práci tak rozhodně nemá nouzi.

Xholakys nabízí trojku

Nyní spojila síly s influencerkou Annou Hamannovou a obě dívky natáčejí společný obsah. Tyhle dvě krásky, blondýnky, které na první pohled vypadají jako sestry, lámou na TikToku rekordy.

@ancaa_7 Přidáš se k nám? 🫣 #goals @xholakys ♬ sonido original - LMC
Obzvlášť jedno z posledních videí, ve kterém lákají na trojku, získalo nezvyklé ohlasy. “Přidáš se do trojky?” provokují dívky. Ačkoli se i pod videem přihlásilo hned několik zájemců, muži mají smůlu. Xholakys totiž před časem přišla s životním přiznáním, jak jsme psali. Svým fanouškům se svěřila s tím, že je transgender, a nechala se také slyšet, že i když měla několik vztahů s opačným pohlavím, nikdy s nimi nedošlo k sexuálnímu styku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy