Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejslavnější česká fotbalistka následuje Messiho: O kolik si Votíková polepší?

Zdroj: Instagram psg feminines
fotbal

Je to jen pár týdnů, co se slavnému francouzskému klubu Paris Saint-Germain upsal dlouholetý hráč Barcelony Lionel Messi. Nyní si francouzský velkoklub vybral do svého kádru i hráčku z Česka. Barbora Votíková (24) k němu přestupuje z pražské Slavie.

Hrát ve světovém velkoklubu Paris Saint-Germain (PSG) se jen tak někomu nepoštěstí. České fotbalistce Barboře Votíkové se to však podařilo a stejně jako světoznámý fotbalista Lionel Messi, který do něj přestoupil po mnoha letech strávených v Barceloně, tam nyní podepsala dvouletou smlouvu.

Nejdražší česká hráčka

PSG si českou brankářku vyhlídl v pražské Slavii, za kterou do té doby chytala. „Je to super úlet,“ uvedla viditelně pobavená Votíková pro Deník. „Ke všemu budu nosit na dresu stejné číslo jako právě Lionel Messi, budeme spolu sdílet pařížskou třicítku,“ dodala potěšená hráčka. Smlouva v PSG je splněný sen každého fotbalisty i fotbalistky. Podle informací časopisu Forbes si česká hráčka vydělá téměř tři miliony korun ročně. Její plat se tak proti Slavii zdesetinásobí a stane se tak nejbohatší českou hráčkou.

„Je to neuvěřitelné. Jsem velmi šťastná a těším se, až budu moct zahájit nové dobrodružství,“ dodala nadšená fotbalistka, která se Slavií vyhrála mistrovské tituly a dostala se s ní i do Ligy mistryň. Jak uvedla na webu Slavie, nějaké nabídky do zahraničí už dostala i předtím, ale nebyly zdaleka tak zajímavé.


Související články

Další články