Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejskloňovanější tělo Česka: Monika Marešová nastavuje ženám zrcadlo, kritice čelí neustále

Nejskloňovanější tělo Česka: Monika Marešová nastavuje ženám zrcadlo, kritice čelí neustále
Zdroj: Monika Marešová archiv
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Pandemie koronaviru způsobila nemalé problémy a stres milionu lidem po celém světě. V Česku je konečně v současné době covid-19 na ústupu, což navnadilo nejenom známé české osobnosti k tomu, aby vyrazily na dovolenou. Pro odpočinek u moře se rozhodl i nejlépe placený český moderátor Leoš Mareš (44) se ženou Monikou Marešovou (39). Monika Marešová má jedno z nejluxusnějších těl českého šoubyznysu, ale i přesto je neustále terčem kritiky...

Monika Marešová (39) a Leoš Mareš (44) se rozhodli, že si na chvíli odpočinou od sychravého počasí a společně vyrazili na pohádkové Maledivy.

Moře, teplo, dokonalé pláže. Tak nyní vypadá každý den stále zamilovaných manželů, kteří načerpávají síly na dlouhou zimu v Česku. Leoš navíc přímo z pláže moderuje Ranní show na Evropě 2 a náramně si to užívá.

Jeho partnerka Monika patří jednoznačně mezi české celebrity, které se mohou pyšnit naprosto dokonalou postavou. Monika se netají tím, že se dlouhodobě o své tělo stará a snaží se žít zdravě. Přesto čas od času čelí kritice na své tělo.

"Moniko, nemyslíte si, že jste příliš hubená? Chtělo by to přibrat," neodpustil si jeden ze sledujících. Na to ale okamžitě zareagoval další. "Moniko, nic si z toho nedělejte. Nastavujete českým ženám zrcadlo. Každá tak může vypadat. Když se chce, všechno jde," dodal.

Sympatická manželka nejlépe placeného moderátora Česka si ale z takových komentářů nic nedělá a prakticky na ně ani nereaguje. Moc dobře totiž ví, že sto lidí, sto chutí. A co myslíte vy?

Související články

Další články