Úplněk v Kozorohu, který nastane 28. 6. 2018, přinese pro všechny velmi zatěžkávací období. V té době bude vládnout planeta Saturn, která vyzkouší naše nervy a to, jak umíme čelit problémům a nelehkým životním zkouškám.

Vždy, když je luna v Kozorohu, přináší atmosféru napjatých a složitých situací, a to především ve vztazích. Vztahy, které se budou řešit pod vlivem energie Kozoroha, budou velmi komplikované. Může dojít i na pláč a slzy. Dejte si na to pozor a snažte se vše řešit s chladnou hlavou bez emocí.

Nečekejte žádné romantické chvilky. Lidé jsou méně pozorní a milí a zaměřují své touhy především na peníze a kariéru. Všichni bychom si měli v těchto dnech uvědomit, že materiální věci lásku nepřinesou. Měla by se najít harmonie v tomto problému.

V následujících dnech se budou mísit energie, kdy budeme mít sklon k depresím a bude nás ovlivňovat smutek. Dejte si na tyto chmury pozor, protože byste později svých činů pod vlivem těchto nálad mohli litovat. Nevyplatí se to!

V těchto dnech se snažte najít rovnováhu mezi vztahy, rodinou a kariérou. Pokud budete nahlížet na toto období více racionálně než emocionálně, proplujete úplňkem naprosto v pořádku.