Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nejsilnější úplněk roku je tu! Býk překlopí všechny cykly našich životů

Jak bude vypadat úplněk v býku?
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
astro
Období úplňku je opět tady a ním i pořádná dávka emocí. Úplněk v Býku bude mít velký vliv na naše životy. To, co nefungovalo, bude navždy odstraněno a přijdou nové věci. Přichází čas otázek, ze kterých vede cesta ven! Na co se hlavně zaměřit při tomto úplňku?

Úplněk v Býku nastane ve středu 24. 10. 2018 přesně ve 18.45 hodin, kdy nás magická síla zasáhne nejintenzivněji. Již před středečním večerem budou lidé cítit velký tlak na psychiku. Luna bude mít velký vliv na negativní stránky osobnosti, které v těchto dnech vyjdou na povrch. Může se stát, že některé lidi tato síla naprosto pohltí.

Po dlouhé době přijde čas, kdy se naprosto vše vyčistí. Poslední úplňky byly velmi náročné a po úplňku v Býku konečně všechny negativní věci z našich životů vymizí. Chcete vědět, jak vás toto období ovlivní? Přečtěte si náš horoskop!

Budete se na věcech podílet co nejvíce, nebude to však vůbec zadarmo! Emoce vyplavou na povrch a dojde i na pláč. Pořádně si poplačte a vyčistěte tyto energie.

Zároveň bude energetickým polem planety plout velmi silná energie karmy, která podpoří rozpojování duší partnerů. Spojí dohromady ty lidi, kteří k sobě patří, a to, co nefunguje, rozdělí navždy. Opět se ale ozve Černá luna, která otevře temné stránky naší osobnosti. Dejte si na ni pozor, ať vás zcela nepohltí.

Co je však velmi pozitivní, úplněk v Býku je podle kartářek a astrologů považován za čisticí úplněk, který nastartuje naše životy tím správným směrem. Tuto energii můžeme na sobě pozorovat již od začátku týdne, kdy všechno vykrystalizuje a vybouchne!

Snažte zaostřit svůj pohled tím správným směrem. Již brzy přijde to, po čem tak dlouho toužíte! Začíná nový život! Dorůstající Měsíc s sebou přináší čas nových zítřků a pořádných změn, které zamávají naprosto s každým.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy