Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

NEJSILNĚJŠÍ NOVOLUNÍ ROKU 2019: Kozoroh přinese transformaci v kariéře

Zdroj: pixabay
+ Další 3 fotografie
astro
Obrovskou sílu bude mít první letošní novoluní. Slunce se pohybuje Kozorohem, kde bude působit až do 20. ledna, kdy vstoupí do Vodnáře. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené v Kozorohu a nastane v neděli 6. ledna ve 2:29 hodin. Pod vlivem tohoto novoluní budeme zvyšovat energii kariéry, energii práce a energii úspěchu. Při novoluní se budou pohybovat Saturn a Pluto u Slunce. Dvě silné karmické planety nám přinesou zajímavé situace a velké životní zkoušky. Jakou smršť novoluní přinese? A jaké zásadní změny nás čekají?

Temnota přinese silnou transformaci

Lednové novoluní vás nasměruje na novou životní cestu a zrealizuje vaše plány. Merkur se pohybuje Kozorohem, a tak budou Kozorozi cestovat, komunikovat, podepisovat dokumenty. Budeme o nich slyšet a všude je vidět. Přichází zásadní životní rozhodnutí. Novoluní představuje nové začátky, ale také ukončení a vnitřní přeměnu. Tvůrčí myšlenky a nápady jsou velmi originální, je třeba je využít, dát jim směr a formu. Jakou transformaci vašeho já zvolíte?

Co nás učí Novoluní v Kozorohu?

Poznat svoje hranice, rozlišit, co je důležité. Využít svůj talent a schopnosti a soustředit je ve prospěch většího díla. Toto novoluní zaměřuje svou energii především na práci a úspěchy. Daří se v obchodu i v zaměstnání, věci umíte skvěle zorganizovat a naplánovat. Mohli byste prostě řídit svět! Nezapomeňte však dodržovat pravidla. Vládne autorita. Jasně rozlišujeme, co je správné a co ne. Novoluní přináší výborný čas na pořádání kurzů, seminářů a přednášek a pro začátek nových projektů. Emoce dnes stojí stranou, rozum a materialismus je v popředí. Nenechte se zaskočit chladnějším jednáním a kritikou. Zdá se vám, že kolega dnes haní vaši práci anebo kňourá, že takto to nepůjde? Může za to novoluní, má tendence k pesimismu. Budete mít také pocit, že vám nikdo nerozumí. Na druhé straně se ale můžete dočkat odměny či zvýšení platu, vaše práce bude oceněna, přibude vám s tím však také více povinností. Šéfík vám prostě naloží.

BOOM v kariéře? Využijte magii Novoluní

Novoluní vnese jasno do pracovních záležitostí. Projeví se silná snaha dokončit resty z minula. Ti ambicióznější by se měli zajistit kariérní růst a ti méně průbojní zase upevnit pracovní pozici. Pokud v této oblasti dostanete špatnou zprávu, nebojte se. Všechno špatné, je pro něco dobré. Nastal čas něco změnit, uvědomit si své ambice, očekávejte nové a zajímavější možnosti. Načrtněte si svůj kariérní plán, co nejpřesněji a obklopte se zelenou barvou, ta totiž přitahuje nové šance, štěstí i hojnost.

Toužíte po lásce? Nechte to na jindy!

V tomto období budete spíše upřednostňovat svobodné chování před partnerským životem a sledovat materiální cíle. Neřešme proto otázky lásky. Nově vzniklé vztahy v těchto dnech zabřednou do problémů v otázkách peněz a majetku. Jsme méně pozorní a něžní, i když po lásce a vřelosti toužíme. Potkáte v tento magický den lásku svého života? Raději to hledání nechejte na jindy! Ale žhavý sex o temné noci? Proč ne!

Související články

Další články