Až se na to podíváte, nebudete věřit vlastním očím. Do dětské soutěže krásy se přihlásila malá tanečnice u tyče, která předvedla naprosto nechutné a šokující divadlo, a co hůř, pomáhal jí v tom její vlastní děda!

Americké dětské soutěže jsou něco, co postavíme mimo zákon a napálíme za to minimálně deset let vězení na Sibiři ihned, jak nás zvolí dalším Barackem Obamou. Tahle ohavnost, která roste a bují jako nádor a požírá poslední zbytky morálky na tomto světě, má ještě pořád méně kritiků než přívrženců.

Ale přece se občas zjeví nějaký odvážlivec a vrazí rodičům takovou facku, že kdyby stáli mezi futry, zbude po nich na obou stranách díra jak do pekla. To, co vidíte, je samozřejmě vystoupení na principu skryté kamery.

Publikum na tzv. pageant, jak se těmto soutěžím říká, nemá o ničem ponětí. Matky přišly i se svými zmalovanými a zohavenými malými dcerkami, které ještě neumějí přečíst ani obrázkové leporelo, aby je udaly jak jalovice na trhu. Dívenky se pak producírují na pódiu v převleku za šlapky, lascivní tanečnice nebo prostitutku z Pretty Woman.

Pak přijde rána v podobě malé tanečnice u tyče, kterou povzbuzuje její chlípný děda a nakonec na ni vrhne kýbl s vodou, aby jí zmáchal obleček a holčička byla ještě víc sexy. V ten moment jí sjede paruka a vy vidíte, že je to nalíčený asi osmiletý kluk. Publikum nevěřícně kroutí hlavou, matky odvracejí zrak a zakrývají svým dcerám oči.

Větší míru pokrytectví se autorům videa a nápadu ani nemohlo povést natočit, příslovečné nastavení zrcadla tady funguje tak, až to skoro fyzicky bolí. Doufejme, že nejen diváky videa, ale i ty matky v sále.

Update: Píšete nám do komentářů, že to není doopravdy a nepoznali jsme Jackass. Ok, pro ty kdo se neobtěžují číst text – Je to v něm popsáno, akorát to tam nejmenujeme.