Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nejšílenější trend tohoto léta: Mužatky s plnovousem chtějí nastolit novou éru ženství

Co to má znamenat?
+ Další 3 fotografie
V poslední době to vypadá, že se některé ženy opravdu zbláznily. Spousta z nich má totiž neustálou potřebu na sebe nějak upozorňovat a snaží se lidem do povědomí vštípit rádoby nové módní trendy, které jsou přinejmenším šílené a někdy opravdu nechutné.

Z naprosto nevysvětlitelného důvodu si před několika lety pár žen řeklo, že se cítí být utlačovány, a proto se rozhodly, že začnou zavádět nové módní trendy. Když je u mužů považováno zarostlé podpaží za něco, co je sexy, tak proč by to tak nemohlo být i u žen. Vždyť jsme si přece všichni rovni.

Velkou průkopnicí chlupatého podpaží je zpěvačka Madonna, která se jím chlubí dodnes. A není jediná. Její dcera Lourdes Leon, které je pouhých jednadvacet let, v tomto trendu pokračuje. Na sociálních sítích můžeme vidět spoustu jejích fotek s neoholeným podpažím.

A jak se zdá, ženy a dívky se rozhodly jít dál. Největším hitem tohoto léta je plnovous. Ale ne plnovous u pohledných mužů, nýbrž u žen. Na sociálních sítích se to hemží ženami z různých koutů světa, které se chlubí šíleným plnovousem.

Podívejte se na ty nejpodivnější fotky do galerie a schválně, zda vám tohle přijde sexy.

Mohlo by vás zajímat

Další články