Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejšílenější teorie filmu Sám doma: McCallisterovi byli mafiánští obchodníci s drogami! Jinak by si tenhle přepych nemohli dovolit!

Konspirační teoretici na to opět přišli!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 27 fotografií
Vánoce bez rodinné komedie Sám doma si snad už neumíme ani představit. Čím jsme ale starší, tím nás napadají ohledně filmů různé otázky a vidíme v něm nesrovnalosti. No a na tohle tady je skupinka lidí, kteří vytvářejí různé teorie na tento film. Přečtěte si o jedné z nich. Je opravdu bizarní.

Vánoce jsou už za dveřmi a kdo by si uměl představit vánoční svátky bez kultovního filmu Sám doma? Na tenhle film se těší celý rok snad každé dítě. Kevin je zkrátka synonymum pro slovo Vánoce.

Už je to dlouhých šestadvacet let od doby, kdy se tenhle megafilm natočil. Řada herců se hodně změnila, někteří upadli v zapomnění, jiní o hodně zestárli a další nezvládli tíhu hollywoodské slávy.

Nejskalnější fanoušci a různí teoretikové, kteří tenhle film viděli nespočetněkrát, přicházejí stále s nějakými teoriemi, které se prý zakládají na pravdě.

Podle jejich slov film obsahuje nespočet nesrovnalostí, které je třeba vyřešit.

Mezi takové patří třeba podivení nad tím, jak je možné, aby takový malý kluk zvládl přeprat dva dospělé chlapy. Ovšem ještě zajímavější teorie je ta, která tvrdí, že Kevinův táta byl drogový boss a jejich barák byl vlastně drogové impérium.

Jinak prý není možné, aby takto početná rodina si mohla dovolit tak velký dům, vcelku luxusní zařízení, cestu do Paříže a spoustu dalších věcí.

Tátovi Kevina měl v tomhle byznysu prý pomáhat brácha Buzz a Kevina vůbec nenechali náhodou doma. Podle jejich názoru to měl být záměr, aby se rodina mohla přesvědčit, že Kevin zvládne dobře naložit s rodinným majetkem.

Související články

Další články