Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Nejšílenější selfie, jakou jste kdy viděli: Muž se vyfotil těsně před strašlivým koncem!

Nebohý Palestinec utíká před izraelskými vojáky.
Zdroj: Twitter
Izraelsko-palestinský konflikt se zase dostal do popředí zájmu, nedávno se totiž objevila selfie muže, kterého honí dva vojáci. A ten si ještě stihl udělat selfie!

Je to podle mnohých asi nejstatečnější selfie na světě, nebohý Palestinec utíká před izraelskými vojáky a ti ho honí se zbraní v ruce, než se ale ozve poslední výstřel, stihne zmáčknout fotoaparát a vyfotit tak poslední vteřiny svého života.

Fotka se šířila internetem jako lavina, mnoho lidí se nechalo nachytat, ale ti znalí vědí svoje. Tamer Nafar je známý umělec, narodil se navíc v Izraeli, ale je arabského původu.

A právě palestinsko-izraelský konflikt ho nenechává chladným a aktivně proti němu bojuje, právě i touhle fotkou. Muži honící Tamera jsou jeho bratři Suhell Nafar a Mahmúd Jreri, s nimiž má na Středním východě proslavenou skupinu DAM.

A že je trápí tohle nesmyslné napětí mezi oběma etniky, dávají najevo i ve svých skladbách, tam se totiž věnují hlavně politické a sociální situaci. Tamer a jeho přátelé jsou proto dost rádi, že je fotka tak virální a ti, kdo jej neznají, chvíli věřili tomu, že se jedná o pravdivý snímek.

Protože se o problémech Arabů a Izraelců zase začalo mluvit.

Související články

Další články