Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejšílenější Prostřeno všech dob: Diváci rozdýchávají psychopata Bejra, Monika skončila v nemocnici!

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 15 fotografií
to snad ne
Týden plný šílených vtípků je u konce. Dnes vařila Kristýna a polo vegetariánským menu zakončila pro někoho nejbizarnější týden v Prostřeno za poslední dobu. Psychopat Aleš Bejr, který se choval mírně řečeno nevybíravě, dal všem po jednom bodu. Čtyř desítek od ostatních se však také nedočkal a nakonec zvítězila Bára, na jejímž večeru Aleš vytasil zbraň...

Fitnesák Aleš měl před soutěží, a tak se snažil dodržovat přísnou proteinovou stravu. To už však nikomu ke konci týdne nepřišlo divné a začaly se řešit vážnější problémy. Soutěžící Monika totiž skončila v nemocnici.

Ve čtvrtek, kdy hostil právě Aleš, nebylo mladé mamince na mateřské Monice celý den dobře a večer to dorazila návštěva u Aleše, kdy hosté seděli v zahradním domku v bundách a ničeho teplého do žaludku se také nedočkali.

U Moniky se kvůli nachlazení projevily starší gynekologické problémy a Monika páteční večeři nemohla absolvovat. Kvůli zdravotním problémům musela do nemocnice, a tak ji poslední večer zastoupila její sestra Denisa.

Prostřeno nakonec skončilo spravedlivě i přesto, že Aleš bodoval velmi nízko, a to jedním bodem. Diváci nyní rozdýchávají Alešovo chování. Televize Prima už v průběhu týdne prohlásila, že Aleš prošel castingem jako každý jiný a to, jakou taktiku zvolil, bylo čistě jenom na něm.

Související články

Další články