Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejšílenější pracovní epic fail: V tomhle inzerátu hledají lidi, kteří mají rakovinu tlustého střeva!

Zdroj: koláž archiv

Chtěli byste mít ve svém životopise při hledání další práce opravdu velmi zajímavou položku? Že by personalista čuměl jak vyndaný z regálu? Tak tady jste kápli na svoje štěstí, protože tohle rozhodně nepatří mezi věci, které byste dělali každý den.

A které bychom my viděli každý den.

Prevence proti rakovině tlustého střeva je úžasná věc a má smysl, i kdyby pomohla, jak se říká, jen jednomu člověku na celé zemi, ale právě proto by si měli zadavatelé dávat majzla na to, kdo jim podobné inzeráty píše. Stejně jako je dost nepochopitelné, kdo to v takové podobě vůbec pustí ven.

Pokud jste celý život toužili po tom, že budete dělat průvodce nafukovací maketou tlustého střeva, je to v pořádku, nic proti vašim bizarním zálibám, ale bohužel dle inzerátu musíte mít na krku, respektive na těle nejlépe jednoho raka, ale i tak je selekce dost přísná.

Heslo „vyléčený pacient s rakovinou tlustého střeva“ totiž znamená přesně to, co si pod tím člověk s jazykovou inteligencí představuje. Můžete být vyléčeni, z čeho chcete, třeba zrovna z rýmy, ale důležité je, abyste tu rakovinu měli.

Za sto korun na hodinu, proč ne.

P.S. Kdyby se náhodou chtěli v Onkomajáku poučit, nabízíme jim řešení: Zdravotní vzdělání nebo pacient vyléčený z rakoviny tlustého střeva. Stačí jen tak málo…

Související články

Další články