Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nejšílenější hádka ke konci VyVolených: Vladko řval na Romanu tak, že málem dostal infarkt! Z toho ječení vás klepne taky

Nejšílenější hádka ke konci VyVolených: Vladko řval na Romanu tak, že málem dostal infarkt! Z toho ječení vás klepne taky
Zdroj: youtube.com

Ve Vile VyVolených jsou už jen čtyři adepti na výhru v hodnotě pěti miliónů. Dva měsíce v uzavřeném prostoru z nich udělaly individua, která jednají pudově, moc nepřemýšlí, a kdyby mohla, tak se snad navzájem pozabíjí.

Mistr světa v hysterických záchvatech Vlado (35) zase předvedl výstup, za který by se nemuseli stydět ani pacienti psychiatrické léčebny ve Formanově Přeletu nad kukaččím hnízdem. Dobrovodskému zbývá už jen jediná spřízněná duše ve Vile Pavlína. Romana s Lucií je po tom, co vyhráli Super Duel, ani nepřivítaly a poslední dny ve Vile jen přežívají.

Vladova upřímnost o lenosti a výmluvách rozčílila potrefenou husu Romanu natolik, že si to s ním šla vyřídit na terasu, zatímco se horkokrevný soutěžící brodil v bazénu. Řev, který následoval, málem srovnal Vilu se zemí. Podívejte se na video!

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy