Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Nejšílenější foto víkendu! Čechy fascinuje muž na stropě

Horolezec
Není tomu dlouho, co se na Facebooku objevila fotografie nahého muže na stropě. Údajně se mělo jednat o pacienta nemocnice v Chebu, který měl podstoupit rutinní operaci. Dostal z toho ale amok a vylezl na strop. Prý měl z příchozího chirurga Tyrpekla fóbii.

Příspěvek, který se objevil na Facebooku, byl skutečně přesvědčivý a zněl následovně. „Kuriózní případ dnes řešila chebská nemocnice. Pacient, který již byl připraven na rutinní operaci kolene, dostal po příchodu radního a známého chirurga Tyrpekla na sál amok, v jehož důsledku pokousal personál a nezjištěným způsobem utekl do stropu nově zrekonstruovaného pavilonu,“ píše se v něm.

„Podle dostupných informací měl pacient z Tyrpekla fóbii, protože na facebooku před volbami napsal, že volí konkurenční hnutí. Muže ze stropu vyjmuli až přivolaní hasiči, budovu nemocnice nyní prověřuje statik,“ zní konec statusu.

Pod příspěvkem ale najdete i odkazy, které naznačují, že všechno nemusí být, jak se na první pohled zdá. „Je to fake. Fotka je minimálne 2 roky stará a vůbec není z Česka. Hledat to dál nebudu, ale lidi premýšlejte, než skočíte na takovou pitomost,“ píše se v jednom z komentářů.

Další odkazují na nejrůznější zahraniční stránky, které jen potvrzují to, že se jedná o hoax. To, že je to nesmysl, potvrdila po telefonickém hovoru i nemocnice v Chebu. I když na fotografii během víkendu klikalo ohromné množství lidí, na pravdivosti to nepřidá. Je to zkrátka podfuk.

Mohlo by vás zajímat

Další články