Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejšílenější dům na Slovensku je stále na prodej! Hádejte za kolik!

Nejšílenější dům na Slovensku je stále na prodej! Hádejte za kolik!
Zdroj: bazos.sk
+ Další 2 fotografie
Fantazii se meze nekladou a zvlášť když jí nechá volné pole působnosti architekt. Na Slovensku díky jednomu šikulovi vznikl opravdu ojedinělý dům, který boří stereotyp. Zvenku je tak "trochu" zbořený, zevnitř ale vypadá jako každý normální dům.

Chcete vytřít zrak sousedům a nechat je puknout závistí? Tak přesně pro vás je tento originální dům! Na první pohled působí dojmem, jako by na něj spadlo letadlo a lehce ho rozbořilo. Zdání ale v tomto případě klame. Když vejdete dovnitř, zjistíte, že jde o klasický dům. Jen jeho design je poněkud šílený. Někomu se ale může zalíbit.

Pro ty z vás, kdo by si ho chtěli pořídit, máme cenu. Za "pokřivený" dům zaplatíte přes 5 milionů. Hezká cena na to, jak je dům rozlehlý.

V přízemí najdete velkou halu s krbem a barem, koupelnu, kuchyň, jídelnu a terasu. V patře jsou tři pokoje a nechybí další koupelna. Na zahradě je garáž i altánek s posezením. Ještě tam najdete i malé jezírko a studnu. Dům je z poloviny vybaven, zcela zabezpečen a najdete v něm všechno, co potřebujete. Zástavku autobusu budete mít za rohem a na tuto unikátní vilku vám celý den bude krásně svítit sluníčko. A to se vyplatí! Připravte si 5 milionů a sousedé omdlí!

A kde se vlastně tato hacienda nachází Nedaleko Košic v obci Vyšné Opatské. Ulice je Zemplínska. Jestli zvažujete stěhování na Slovensko, tak lepší dům tam nenajdete.

Související články

Další články