Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejshnilejší otec ve Výměně manželek: Chování tohoto ochlasty, rasisty a agresora nepochopíte!

+ Dalších 6 fotografií
GLOSA: Dnešní premiérová Výměna manželek byla opravdu masakr. Tentokrát šlo do tuhého a náhradní manžel Roman se předvedl jako agresor, povaleč, rasista, alkoholik a normální hovado, které se neumí absolutně chovat k ženám a ani ke svým dětem. Lidé se shodují na tom, že jeho chování a prezentace byla vrcholem všeho a nikdo nechápe, jak takového chlapa může přítelkyně Žaneta stále trpět, když i jeho vlastní děti ho nenávidí a mají z něj strach.

Výměna manželek, která byla dneska odvysílána, zvedla ze židle nejednoho člověka. Mohli jsme vidět dvě rodiny. Na jedné straně to byla rodina z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně jsme se seznámili s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Teem (5 měsíců), kteří žijí v Liberci.

Náhradní maminka Jana se pro mnohé ženy stala doslova hrdinkou. Ne každá by se totiž zvládla postavit takovému primitivovi, jakým byl její náhradní manžel Roman. Ten se předvedl jako největší hulvát a hovado.

Už první den začalo být Janě jasné, že je Roman líný a o celý chod rodiny se nejspíše stará maminka Žaneta. Roman měl na všechno výmluvy, nic nedělal, a dokonce nezvládl vykoupat ani své nejmladší dítě.

Vrcholem všeho bylo, když silně podnapilý Janu napadl a mnoho nechybělo, aby lítaly facky. Jeho argumenty byly natolik primitivní jako sám jejich autor. "Já bych ženu nikdy nezbil, ale když se chová jako chlap, tak k ní jako k chlapovi přistupuji," vyřvával do televize.

Romanovu inteligenci nebudeme raději ani rozebírat. Po vyhroceném incidentu s Janou se rozplakala i jeho dcera, která z něj měla oprávněný strach. Kromě toho, že řval a napadal náhradní maminku, tak mlátil hlavou do dveří výtahu jako smyslů zbavený.

Jeho dcera, která celý incident těžce nesla, je navíc Romka a Roman se směrem k Romům několikrát vyjádřil velmi vulgárně a rasisticky. Není divu, že jeho vlastní děti mu nemohou ani přijít na jméno.

Lidé na sociálních sítích se hromadně shodují na tom, že hovado takového typu si nezaslouží žádné slitování a mělo by raději chodit kanály.

Související články

Další články