Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nejsem žádný stydlín! Jitka Čvančarová přiznala, že švy na šatech držely silou vůle

Jitka Čvančarová a Aňa Geislerová se báječně bavily.
+ Dalších 38 fotografií
Stala se královnou slavnostního zahájení! Hlavní hvězdou v Karlových Varech měla být hollywoodská hvězda Uma Thurman, ale pozornost jí pomocí plného dekoltu vyfoukla Jitka Čvančarová (39). Co k odvážnému outfitu sdělila?

Herečka Jitka Čvančarová ví, že občas zápolí s přebytečnými kilogramy. Jenže pak si řekla, proč své přednosti neprodat

V Karlových Varech tak na sebe v šatech od Natali Ruden poutala zaslouženou pozornost. „Nejsem žádný stydlín. A šperky nepotřebuji, bylo by to nadbytečné,“ smála se na redaktorku Blesku a hýřila dobrou náladou. Na Jitce bylo vidět, že si Vary přijela užít a nějaká kritika od závistivců ji rozhodně nemůže rozhodit.

Jitka také zavzpomínala, jak kdysi jejímu manželovi na kalhotách praskaly švy. Prý se jim nechtělo vůbec jít na červený koberec.

„Zašívali jsme kalhoty. Petrovi totiž praskly a on odmítl vystoupit. Limuzína nás pak vozila kolem Varů, než jsem mu je opravila a on mohl vystoupit na červený koberec,“ uvedla Jitka pro idnes.cz.

Tentokrát švy na šatech vydržely. I když u Jitky držely snad nějakou magickou silou

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články