Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejsem mrtvý, dnes je mi 57, ohlásil youtuber: Pět dní poté zemřel

Apetor: YouTuber zemřel pět dní poté, co fanouškům sdělil že není mrtvý
Zdroj: Repro YouTube
kuriozita

Norský youtuber známý jako Apetor byl slavný svými podivnými cestovatelskými videi. Podle serveru Independent zemřel pouhých pět dní poté, co nahrál video ke svým 57. narozeninám s názvem „Nejsem mrtvý, dnes je mi 57“.

Kuriózní smrt potkala norského youtubera, který si říkal Apetor (vlastním jménem Tor Eckhoff). Podle serveru Independent zemřel v sobotu po pádu do ledové vody při natáčení videa. Stalo se tak pouhých pět dní poté, co nahrál video ke svým 57. narozeninám s názvem Nejsem mrtvý, dnes je mi 57.

Apetor žil v Sandefjordu v Norsku a byl známý pro svá bizarní cestovatelská videa, živé přenosy a lásku k norské vodce. Poté, co byl nalezen ve vodě, byl leteckou záchrannou službou převezen do nemocnice, ale bohužel se ho nepodařilo zachránit.

Každý rok oznamoval, že je naživu

Na kanálu YouTube měl Apetor přes 1,2 milionu odběratelů a každý rok měl tradici oznamovat svým divákům, že v den svých narozenin nezemřel. Smrt ho však zasáhla pouhých pět dní poté, co nahrál video ke svým 57. narozeninám s názvem Nejsem mrtvý, dnes je mi 57.

Apetor se rád koupal ve velmi studené vodě a natáčel se při tom. Ostatní youtubeři mu nyní ve svých příspěvcích vzdávají hold.

Související články

Další články