Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nejrychlejší hráč mistrovství Jakub Flek si doma hýčká krásnou brunetku. Zorka má tělo bohyně

Jakub Flek má doma krásnou brunetku.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia/se souhlasem Z. Bolkové
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
Láska

Hokejista Jakub Flek (31) momentálně září na mistrovství světa, které se koná v Česku. Z hlediště mu pravidelně fandí jeho velká opora, krásná partnerka Zorka Bolková. Ta se na sociálních sítích chlubí nejen perfektní postavou, ale také stylovými outfity a jejich společným rozkošným synem Nikolasem.

Mistrovství světa v ledním hokeji je v plném proudu a útočník Jakub Flek na ledu doslova září. Byl dokonce označen jako nejrychlejší hráč současného šampionátu, jak se píše na sociální síti X, přičemž strčil do kapsy i rychlíky z NHL. Jeho rychlé ofenzivní výpady pak z hlediště sleduje jeho největší fanynka, krásná brunetka Zora Bolková.

Dvojice je ve šťastném vztahu již několik let, a v červenci 2023 se jim navíc narodil vytoužený syn Nikolas. O radostné zprávě tehdy informovala Zora na svém Instagramu.

Láska jim jen kvete

Už v roce 2019 psal zamilovaný Flek na své sociální sítě romantické popisky k jejich společným fotkám. „2 roky moje opora, nejlepší parťák a největší láska do života,“ stojí u jednoho z takových příspěvků.

Zora se od mládí věnovala modelingu. Má titul inženýr ekonomie, studovala na Západočeské univerzitě v Plzni a následně Českou zemědělskou univerzitu v Praze. S hokejistou Jakubem společně žijí v Brně.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy