Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejroztomilejší rodinka poprvé na veřejnosti: Ryan Reynolds předvedl svoje hvězdy!

Na chodníku slávy bylo tentokrát opravdu veselo.
Zdroj: archiv
Ryan Reynolds a Blake Lively si své soukromí velmi bedlivě střeží. Poprvé od narození jejich druhé dcery se objevili na veřejnosti jako šťastná rodinka. A nemohli si k tomu vybrat lepší příležitost! Ryanovi totiž byla odkryta hvězda na Hollywoodském chodníku slávy!

Rodiče dorazili s oběma dcerami a okamžitě se stali terčem fotografů. Zachytit tuhle rodinu v akci není totiž věc snadná. Malá James, které nejsou ještě ani dva roky, totiž ani na okamžik neposedí. A její oblíbenou hračkou se stal mikrofon. Nezdědila však jenom lásku k exhibicionismu, ale i vzhled svojí matky. Kudrnatého andílka byste asi sotva přehlédli.

Ryan sám neváhal ani minutu a chopil se mikrofonu, aby poděkoval své ženě: „Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo, každý okamžik děláš lepší a dala jsi mi dvě úžasné děti, co víc bych si mohl přát!“ citoval Ryana portál Eonline.com.

Poprvé od porodu také předvedli nedávno narozenou druhou dceru, jejíž jméno stále není známo. Ta na rozdíl od své starší kudrnaté sestřičky v klidu odpočívala v otcově náruči. Zdá se, že má Ryan za sebou velmi plodné období, jak kariérně, tak v soukromí.

Související články

Další články