Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nejroztomilejší členka Spice Girls se tajně vdala! Takhle jí to slušelo ve svatebním

Emma Burton žila s Jadem Jonesem 23 let, než si ho vzala za muže.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Spice Girls

Zpěvačka Emma Bunton, známá z účinkování v dívčí skupině Spice Girls, se tajně vdala. Za manžela si vzala hudebníka Jada Jonese, s nímž je již dlouhých třiadvacet let a se kterým má dvě děti. 

Zpěvačka Emma Bunton (45) byla v britské skupině Spice Girls se svými blonďatými vlasy a milým úsměvem považovaná za nejroztomilejší členku. Včera 13. července fanoušky překvapila tím, že si po třiadvaceti letech vzala za muže svého dlouholetého partnera, hudebníka Jada Jonese (42). Pár společně vychovává třináctiletého Beau Lee Jonese a desetiletou Tate Lee Jones.

Malý soukromý obřad

Radostnou novinku sdílela na svém Instagramu, kam přidala novomanželskou fotografii a připsala k ní: „Pan a paní Jonesovi.” Během obřadu na sobě měla krátké bílé šaty s vlečkou, průsvitnými rukávy a na hlavu si dala květinovanou korunku. Její manžel zvolil sako, které bylo celé poseté logem Gucci.

Podle svých slov Emma chtěla svatbu již dlouho, ale vždy jim ji něco překazilo. Nakonec ale svatba přeci jen vyšla a i když to bylo během koronavirové pandemie, zdá se, že si ji všichni zúčastnění užili na maximum.


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy