Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejrozkošnější dítě Instagramu: Syn A.N.D.U.L.Y oslavil 1 rok v motýlku a červeném bouráku

Zdroj: Instagram @a.n.d.u.l.a
+ Další 3 fotografie
oslava
Rok se s rokem sešel a syn oblíbené influencerky Anety Chovanové alias A.N.D.U.L.Y Patrik, oslavil své první narozeniny. Mejdan byl ve velkém stylu. Nechyběly balónky, červený bourák, smoking a spousta hostů. Dojatá maminka na sociální síti poděkovala všem zúčastněným a nostalgicky zavzpomínala na uplynulý rok se svým rozkošným synkem.

Malý Patrik je opravdu krásné dítě. Roste jako z vody a už pomalu začíná chodit. V sobotu oslavil své první narozeniny a rodiče mu vystrojili velkolepou oslavu. Maminka Aneta si na pomoc s organizací přizvala kamarádky a podle všeho dopadl dětský mejdan na jedničku.

První narozeniny na jedničku

"Paťa má narozeniny, my máme přání jediný! Štěstí zdraaví, štěstí zdraaví, hlavně to zdraví. Hodně stěstí, miláčku," napsala A.N.D.U.L.A k fotce, kde Patrik sedí za volantem dětského luxusního vozítka. A také nezapomněla poděkovat všem, kteří se narozenin jejího syna zúčastnili a pomohli s přípravami. "Děkuju všem, co přišli, byli tam všichni, které milujeme. Nejvíc ale děkuju holkám, co mi tak neskutečně pomohly! Jsem na vás pyšná, jak skvělé jste v tom, co děláte. Další fotky a video ukážu, až budou. Protože Páťa je nás všech," napsala s humorem sobě vlastním blondýnka.

I když Aneta s tatínkem Patrika nežije, kvůli synovi spolu fungují jako rodiče skvěle. Během roku spolu byli všichni tři na dovolené, užili si společné focení a teď i oslavu prvních narozenin svého miláčka.

Těžký rozchod

Druhá polovina těhotenství byla pro vtipnou influencerku velmi složitá. Ve čtvrtém měsíci se dozvěděla, že jí partner podvádí s jinými ženami. Pro Anetu to bylo jedno z nejtěžších období. Rozchod s nevěrným Františkem ji málem stál zdraví. Dokonce se svěřila s tím, že měla myšlenky na to, že skočí z mostu. Nic ale není tak černé, jak vypadá, A.N.D.U.L.A se z nejhoršího dostala a v únoru porodila šťastné a usměvavé miminko.

Související články

Další články