Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nejromantičtější snímek všech dob: Jágr hrdě objímá svou lásku Branišovou

Láska Jágra a Branišové kvete.
Zdroj: Se souhlasem Dominika Branišová
INSTAGRAM

Půvabná Dominika Branišová, přítelkyně hokejové hvězdy Jaromíra Jágra, zveřejnila na svých sociálních sítích romantický snímek se svým milovaným. Lidé jim v komentářích pod příspěvkem přejí jen to nejlepší.

Hokejista Jaromír Jágr je už nějaký ten pátek ve vztahu s krásnou českou modelkou Dominikou Branišovou, se kterou se, jak se zdá, milují nadevše. Dominika totiž zveřejnila na svém Instagramu velmi romantickou fotografii, na níž je s legendární hokejovou šedesát osmičkou.

Na snímku, který do této chvíle označilo srdíčkem přes 1240 lidí, Jaromír Jágr objímá svou milou a dle jeho vlasů, co rozpustile vlají do větru, šlo o chladný jarní den jako vytržený z romantické malby. Zamilovanost slavného páru umocňuje i komentář, který k fotografii Dominika přidala. Jde o modré srdíčko, které hovoří za vše.

Lidé v diskuzi pod příspěvkem páru přejí jen to nejkrásnější. Ať je vám spolu napořád krásně nebo Bože můj, vy jste tak krásní a moc vám to sluší, zní v komentářích. K fotce se vyjádřila i zpěvačka Olga Lounová: Když fouká studený vítr, ale láska hřeje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy