Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejrajcovnější fotky celebrit roku 2020: Prvotřídní postavičkou se chlubí Makarenko, Verešová i Pomeje

Nejžhavější fotky celebrit roku 2020.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 16 fotografií
žhavá galerie
Doba koronavirová v roce 2020 přinesla do života všech smrtelníků zejména problémy a špatnou náladu. Věřte nebo ne, i tak se v uplynulém roce událo mnoho pozitivních událostí, které zahřály na duši. Tyto pozitivní vlny šířily hlavně modelky, které se letos staly spíše influencerkami a i přes nepříznivý rok nezapomněly na své fanoušky, které zásobovaly jednou žhavou fotkou za druhou. Pojďme se na ně společně podívat.

Světová pandemie, následná vládní nařízení a zákazy nadělaly ve světe v roce 2020 mnoho paseky. Většině lidí tahle situace zkomplikovala život, a tyto problémy a potlačené emoce nemohou ani jít vycvičit do fitka, ani vytancovat do klubu, nebo si jen sednout s kamarádem na drink a postěžovat si.

Ovšem jsou tu léčitelé jiného druhu, které na své fanoušky nikdy nezapomínají. A to jsou influenceři, kteří se v roce 2020 z hlavních pracovních pozic, jako jsou modelky, herečky a hudebníci přesunuli na sociální sítě, kde jsou aktivnější víc, než kdy dřív.

Žhavý koronavirový rok 2020

Většina lidí by rok 2020 nejraději vymazala z kalendáře. Ovšem najdou se i situace, kvůli kterým by bylo škoda koronavirový rok zahodit do koše. A to zejména díky sexy influencerkám, které svými fotkami zlepšovaly dlouhé dny všem smrtelníkům.

Své skálopevné postavičky ukázaly modelky, jako je Andrea Verešová (40), ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31), nebo modelka Simona Krainová (47).

Sexy zadečkem se letos chlubily zejména zpěvačky. Boj o prvotřídní pozadí svedly Dara Rolins (48), Tereza Kerndlová (34) a Barbora Mottlová

Svá krásná těla v covid-19 roce předvedly i Monika Marešová (39), Jitka Boho, Andrea Pomeje, Eva Perkausová, Petra Svoboda, Alice Bendová a mnoho dalších.

V galerii se podívejte na ty nejžhavější fotky roku 2020.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy