Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

NEJRAJCOVNĚJŠÍ FOTKY ANIČKY SLOVÁČKOVÉ: Dcera Dády Patrasové přišla bez podprsenky a ukázala hodně!

Začínající zpěvačka ví, jak zaujmout.
+ Dalších 7 fotografií
O tom, že se z dcery Dády Patrasové (60) a Felixe Slováčka (73) stává pořádně sexy slečna, už jsme psali. Ale teď nás Anička překvapila ještě víc. Na akci na estetickou kliniku dorazila s obrovským výstřihem s absencí podprsenky. Když se předklonila, tak ukázala, o čem se mužům teď po nocích bude zdát.

I když Anička Slováčková (20) nemá na hrudi zrovna melouny, příroda k ní byla hodná a obdarovala ji pevnými ňadry. To se pak nedivíme, že se na terase Petra Clinic ukázala jen tak v ležérních šatičkách bez jakéhokoliv spodního prádla.

Bylo jen otázkou času, kdy se špatně ohne a všem přítomným ukáže své poklady, na které může být náležitě pyšná. Nejenže má dokonalou postavu, ale s tímto přístupem se brzy stane i sexsymbolem. Přesně jako její maminka v dobách své největší slávy, která se za prsa nemusela vůbec stydět.

Dost ale bylo řečí. Přesvědčte se sami, jak ta Anička vyrostla do krásy, a chlapi ocení, že nemá v oblibě podprsenky a konečně je na koho koukat. Kam se hrabou silikonové krasavice.

Mohlo by vás zajímat

Další články