Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejrajcovnější fanynka světa poslala všechny do kolen: Ukázala, jakou parádu skrývá pod dresem! SEXY SNÍMKY V NAŠÍ FOTOGALERII

Z tohohle se tají dech.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Tak na tuhle kočku nemá ani legendární Larissa Riquelme. Milovnice Barcelony si řekla o titul nejkrásnější fanynky světa. Co je ale nejkrásnější, je bezesporu to, co skrývá pod dresem!

Pánové, pozor, z téhle fanynky vám spadne brada na zem. Blonďatá svůdnice Livia Gullo miluje Barcelonu a ráda to ukazuje na sociálních sítích. Své tělíčko obléká do dresu svých miláčků, ovšem jaksi se do něj nevejde.

Díky tomu všichni fanoušci mají možnost poznat, jak moc byla brazilská modelka obdařena. Její krása je navíc umocněna tím, že je míšenka. Žije v USA, ovšem otce má Itala a matku Japonku. Spojením těchto genů vznikla skutečně pořádná kost!

Není divu, že ji na Instagramu sleduje snad každý fotbalový fanoušek, v současné době atakuje hranici 600 000 followerů a je jasné, že tohle číslo nebude konečným. Zásobuje totiž svůj profil pikantními fotkami, kde ukazuje svoje přednosti…

Související články

Další články