Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejpůvabnější holky z reality show: Dvě krásky, drzá Nela a posel korektnosti Charlotte

Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
silvestr
Česko sice nepatří mezi země, které chrlí z televizních obrazovek jednu reality show za druhou, ale i z toho mála vzešly hvězdičky, které ze svého působení v reality show těží dodnes a další se snaží z tohoto stínu vymanit. Podívejme se na tři nejkrásnější holky z českých reality show a jednu korektní výjimku.

1. Nela Slováková

Nela Slováková (29) je jedna z těch reality show hvězdiček, která ze svých pěti minut slávy dokázala vytěžit co nejvíce a postavila si na tom dobře vydělávající byznys, a to nejenom na sociálních sítích. Nela se objevila v jediné reality show, a to Hotel Paradise. Tenkrát se psal rok 2012.

Půvabná blondýnka z Brna vyhrála celou show, a to hlavně díky své proříznuté puse. Nelu Slovákovou můžete buď milovat, nebo nenávidět. Jako jedna z mála nerozfofrovala celou vyhranou částku. Za odměnu si pořídila umělá prsa a zbytek dobře schovala.

V současné době patří mezi nejvýdělečnější influencerky a kromě zástupu fanoušků má pěknou základnu lidí, kteří jí dávají jasně najevo, co si o ní myslí. Nela Slováková lidi inspiruje i vytáčí.

2. Tereza Dušková

Tereza Dušková se proslavila v reality show Robinsonův ostrov a chyběl opravdu kousek a odnesla by si pohádkovou výhru 2 miliony korun. Terry se zvládla dostat až do finále, ale tam si kompletně pohnojila závěrečnou řeč.

Tereza patří nejenom mezi nejkrásnější účastnice drsné show, ale také mezi ty holky, které nefňukaly a všechny výzvy se snažily plnit na maximum. Tereza je koneckonců jednou z těch, na které se po skončení ostrova nezapomnělo.

Po ostrově začala Terry na sobě pořádně makat a nyní má postavu jako lusk. Konečně také našla svoji lásku a už delší dobu se ukazuje po boku pohledného svalovce.

3. Nikol Trojanová

Nikol Trojanová (28) se objevila hned ve dvou reality show. Nejdříve po boku Nely Slovákové v Hotelu Paradise a v roce 2013 se dostala do vily VyVolených. Účast v televizních show jí ale napáchala víc škod než užitku, a proto se na to rychle vykašlala.

Nyní si půvabná Nikol střeží své soukromí a je spokojená. Svoji účast v reality show bere jako součást svého života a svého mladého bujarého období. Když se čas od času ukáže na nějaké společenské akci, tak září štěstí.

V současné době je totiž zamilovaná až po uši, našla si normální práci a vypadá lépe než kdy předtím.

4. Charlotte Štiková

Možná by si mnozí z vás na první pohled řekli, že svojí stavbou těla nemá Charlotte Štiková v této kategorii co dělat. Jenomže Charlotte je takový hlídací pejsek korektnosti a důkazem toho, že když vás dobře nalíčí, učešou a použijete ten správný filtr, tak i s obézním tělem můžete vypadat zatraceně žhavě.

Navíc, kdo z nás by měl posuzovat, od kolika kil se může dívka řadit mezi nejkrásnější účastnice reality show? Charlotte se objevila v show Štiky, která ale u diváků úplně propadla. Charlotte si z peněz pořídila restauraci, ve které její přítel Ifko dělal pizzu, ale za měsíc ji museli pro nezájem lidí zavřít.

Charlottě se na rozdíl od ostatních třech dívek příliš nedaří. Vztahy s matkou jsou přetrhané a kvůli několika hádkám, které mohli diváci vidět na vlastní oči v show Štiky, spolu nemluví. Několikrát se blondýnka snažila shodit kila, ale marně. Charlottka je spokojená taková, jaká je.

Související články

Další články