Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Nejpůvabnější česko-slovenské zpěvačky: Těhu Pártlová, rozkošná Knechtová či Farna s odhaleným pupíkem

Těhotná Martina Pártlová, rozkošná Katarína Knechtová a další: Nejpůvabnější česko-slovenské zpěvačky
Zdroj: profimedia.cz / Foto: Jakub Gulyas / Ewa Farna
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Říká se, že Češky a Slovenky patří mezi nejkrásnější ženy světa a při pohledu na některé naše česko-slovenské zpěvačky se není ani čemu divit. Slovenská diva Dara Rolins (48) oslaví za dva roky padesát let, ale nikdo by jí takový věk netipoval. Podobně je na tom její kolegyně, půvabná Katarína Knechtová, která v březnu oslaví čtyřicet, ale rozhodně na to nevypadá. Ani české zpěvačky nezůstávají pozadu za těmi slovenskými.

Dara Rolins (48) je slovenská zpěvačka, která je především díky své perfektní postavě vyzdvihována do nebes. Ona sama o sobě ale již několikrát řekla, že rozhodně nedrží nějaké striktní diety, nýbrž se snaží zdravě a pravidelně stravovat.

Podobně je na tom i její slovenská kolegyně, zpěvačka a porotkyně SuperStar Katarína Knechtová, která už za pár dní oslaví čtyřicáté narozeniny, ale pořád má v očích jiskru malé ztřeštěné holky. I přes pandemii koronaviru Katarína tvoří.

"Plánuju si dny a aktivity tak, abych se nezbláznila, protože jsme skutečně už dlouho v izolaci a nikdo neví, kdy to skončí. Sportuju, chodím se zvířátky na procházky, skládám nové písně, vyšlo mi album s názvem Svety a snažím se být stále pozitivní," řekla slovenská zpěvačka eXtra.cz.

Ani české zpěvačky ale nezůstávají za těmi slovenskými pozadu. Není tomu tak dávno, co na sociálních sítích ukázala své ladné nožky Monika Bagárová (26) a její kolegyně Markéta Konvičková (26) je už po porodu také v perfektní formě.

Velkým překvapením pro fanoušky byla Ewa Farna (27), protože podle mnohých komentujících hubne jako mávnutím proutku a sluší jí to stále víc a víc. Těhotenství prospívá i zpěvačce Martině Pártlové, která si nenechala ujít třiapůlhodinový hudební maraton Národ sobě – kultura tobě v pražském Národním divadle.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy