Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejpůvabnější bojovnice o titul MasterChef Česko 2021?! Kiki klame andělskou tváří

MasterChef Česko 2021: Krásná Kristýna Zelénková klame andělskou tváří
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / archiv Kristýna Zelénková
+ Další 2 fotografie
masterchef

Jedna z nejúspěšnějších kulinářských show MasterChef Česko 2021 je v plném proudu. Každý ze soutěžících je schopen udělat maximum pro to, aby vyhrál titul nového MasterChefa. Jedna z nadějných účastnic je také Kristýna Zelénková, která zároveň patří mezi nejpůvabnější soutěžící. 

V loňském roce si titul MasterChef Česko vybojoval kondiční trenér Roman Staša, kterému se tím život převrátil doslova naruby.

Letos se další nadějní amatérští kuchaři pokusí zasloužit si místo v nejslavnější kuchyni Česka.

Doba pandemie přivedla do soutěže různé profese – pilota, hudebního skladatele, tenistku či herce. Jednou z účastnic je také pohledná Kristýna Zelénková, která mate svojí andělskou tváří.

V jednom z prvních dílů dost razantně prohlásila, že si umí jít za svým. "Když si něco dám do hlavy, už to jen tak nevypustím. Jsem pro to schopná udělat hodně," prohlásila v pořadu.

Partnerka extraligového hokejisty Davida Musila patří mezi nejpůvabnější účastnice, ale to nemění nic na tom, že ze všeho nejvíce chce stejně jako ostatní vyhrát.

Zatímco v minulých ročnících se hrálo o půl milionu korun, letos je vše jinak. Přemek Forejt tak nové soutěžící hned na začátku další série potěšil.

"My tu částku trochu zvedneme, a to na dvojnásobek, cena pro vítěze je letos jeden milion korun," prohlásil. Co myslíte vy? Má Kiki šanci uspět?


Související články

Další články