Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nejprve ukazovala prsa za pár korun! Dnes má Diana Kobzanová v ruce balík, na který celá vaše vesnice bude vydělávat 5 generací!

Tahle holka udělala životní terno.
+ Další 3 fotografie
To je gól! Ne, to není gól, to je prostě životní zlatá trefa, jakou 99,9999 % Češek nikdy netrefí ani ve snu. Diana Kobzanová může být spokojená, její hokejka je totiž chodící poklad. Pokud to totálně nepodělá, tak je zabezpečená na příštích 10 životů. Půl miliardy totiž na ulici nikdo nenajde. Diana ano!

V roce 2003 se misska Diana Kobzanová rozhodla, že ukáže bradavky v magazínu LEO. Kolik jí její tělo vydělalo? Spekulovalo se o tom, že dostala necelý milion korun.

„Vůbec nelituju toho, že jsem ty fotky udělala. Je mi jedno, co si o mně lidé myslí. Nikdo z těch, co mě kritizují, mě neživí,“ tvrdila tehdy Diana.

Je dobře, že jsme její kozičky mohli vidět. Protože nyní je jasné, že Diana se už za milionek svlíkat nebude. Ani za dva miliony. A zřejmě ani za deset milionů.

Diana Kobzanová je totiž zabezpečená na celý život. Pokud nebude zlobit a nebude vymýšlet blbosti, tak se o ni její miláček postará.

Diamantová hokejka Michael Frolík je totiž chodící poklad. Podepsal smlouvu s Calgary a za dalších 5 let si v NHL vydělá 529 milionů korun.

Diano, tohle nesmíš podělat. Na Frolíka totiž stojí dlouhá fronta různých ludřiček, které by rády na vlastní klitoris zakusily, jak chutná půlmiliardový sex.

Mohlo by vás zajímat

Další články