Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nejprsatější žena na Slovensku: Bimbo doll Nikoleta Moricová má ráda extrémy

Nikoleta Moricová.
Zdroj: se souhlasem Nikolety Moricové
+ Dalších 10 fotografií
prsatá Slovenka

Říká se jim živé Barbie, muži je prý milují. Tyto dívky a ženy zbožňují plastické operace a bez make-upu neudělají ani krok. Vzhled Bimbo Barbie je trendem, který však není jen tak pro někoho. A pak jsou Bimbo doll, což je zase maličko jiný směr, jde více do extrémů. Slovensko má jednu takovou "panenku" v podobě Nikolety Moricové. Češi mohou jen závidět.

Svá těla hrdě vystavují na odiv celému světu. Pokud vás ale napadne, že synonymem Bimbo doll by mohla být například "manželka fotbalisty", jste na omylu. Třeba v případě studentky psychologie na vysoké škole Nikolety Moricové to vůbec není věc hromadění peněz či života v luxusu. "Mým cílem nejsou drahé kabelky ani život v přepychovém domě. Vážně to není o materiálních snech," prozradila sympatická brunetka pro eXtra.cz. 

Dokonce byste ji neokouzlili ani v případě, že byste za ní přijeli ve Ferrari či Porsche. "Sportovní auta mi nic neříkají. Když už, pak by se muselo vymykat normálu, což miluju." Když už auta, tak prý SUV nebo monster trucky. A když motorky, pak značka Harley Davidson.

Nikoleta vyhledává extrémy

V jejím případě je to totiž právě věc extrémů. Ty vyhledává, ty jsou její životní náplní. "Dnes mám prsa 1050 mililitrů. V létě si jdu nechat udělat 1500 mililitrů. Jsou to největší ňadra na Slovensku. Takže ano, o tomhle to je," říká Nikoleta. Zároveň tvrdí, že je v podstatě velmi skromný člověk. Chce mít radost sama ze sebe a potkávat se s lidmi, se kterými je jí dobře. "Jedna klinika má krásný citát - jsem jediné, co mám - a toho se držím," dodává kráska, kterou na Instagramu sleduje téměř 87 tisíc lidí.

Kdo by si snad myslel, že Moricová žije jakýsi podivný a tajemný život, spletl by se. Sama říká, že ji její vášeň v Bimbo doll příliš neomezuje, může chodit třeba i běhat, problémy nemá ani s oblečením apod. Ani na ulici se nesetkává s nějakými šílenými či negativními komentáři. "Pravdou je, že vyčnívám, každý si mě hned všimne. Nejsem ráda středem pozornosti, ale chápu, že to asi jinak nejde. Jsem opravdu hodně výrazná a lidi se dívají. A pokud jde o nějaké komentáře na sociálních sítích, žádný problém, ty negativní hned blokuji. Tím je vše vyřešené a jede se dál," dodává.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy