Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejpříšernější outfity na Brit Awards 2019: To bylo zase módních přešlapů! GALERIE

Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Módní peklo
V londýnské O2 Areně proběhlo ve středu 20. února prestižní udílení cen Brit Awards. Na červeném koberci se objevila řada celebrit, některé zářily a jiné to zas přehnaly. Podívejte se na ty nejhrůznější róby!

Letos byl již třicátý devátý ročník Brit Awards a odstartoval ho Hugh Jackman (50) se skladbou z muzikálu Největší showman. Seznam hostů byl opravdu rozsáhlý a nechyběli na něm například Pink (39), Calvin Harris (35), Dua Lipa (23) nebo třeba Lily Allen (33), která po udílení cen předvedla svým fanouškům na Instagramu exkluzivní show.

Pro tuto výjimečnou událost byla zapotřebí spousta křišťálových sošek, které byly dovezeny rovnou z Česka! Pořadatelé soutěže letos oslovili české skláře ze společnosti Lasvit v Desné na Liberecku. Na předávání sošek se zašlo podívat mnoho celebrit. Valná většina z nich vypadala prostě nádherně! Jenže to by nebylo ono, kdyby se na červeném koberci neobjevily i módní hříchy. Někdo to prostě opět nevychytal a oblékl se, jako by šel rovnou z kabaretu. A že jich bylo! Důstojnost zřejmě zapomněli doma i s vkusným oblečením.

Například zpěvačka Paloma Faith (37) vypadala jak obří broskev s pončem. Zato herečka Natalie Dormer (37) se chtěla vyhnout módnímu faux pas, a tak vyrazila na rudý koberec v džínách. Podívejte se do fotogalerie na další módní trapasy!

Související články

Další články