Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nejprestižnější soutěž Elite Model Look vyhrála dcera nejvlivnějšího lobbisty: Táta mi modeling zakázal!

Rodiče nakonec svou dceru přišli podpořit.
Zdroj: Profimedia.cz
Snad každá začínající modelka sní o tom, že by vyhrála tu nejprestižnější soutěž v hledání nových talentů přehlídkových mol Schwarzkopf Elite Model Look. Teď se jedné holčině sen splnil. Ale není to jen ledajaká školačka. Je to dcera bývalého ministra a momentálně nejvlivnějšího lobbisty Jaroslava Tvrdíka (47). Kdo by si ale myslel, že jí do soutěže krásy dostrkal, tak se krutě mýlí.

„Rodiče byli proti modelingu. Nechtěli, abych zanedbávala školu a létala někde po světě. Dost mě od toho odrazovali a nebyli nadšení, že jsem na casting šla,“ prozradila skromná školačka Jana Tvrdíková (15), která si šla ale tvrdě za svým snem. Jen nesměla porušit určitá pravidla.

„Musela jsem ukázat, že nebudu gymnázium, které studuji, zanedbávat. Nesměly se mi zhoršit známky během příprav na finále. Naštěstí jsem s prospěchem nešla dolů, takže mě rodiče pustili. A přišli mě i na samotný slavnostní večer podpořit,“ špitla nádherná brunetka, která byla ve Španělském sálu na Pražském hradě jasnou favoritkou.

Vyčnívala svou nádhernou tváří, přirozeností, a když šla po molu, tak to bylo, jako by pro něj byla přímo stvořena. Možná si spousta lidí řekne, že jí to vítězství, které ji vynese až na Olymp světového modelingu, zařídil otec, do toho mi nevidíme. Ale jako redakce eXtra.cz jsme si tento večer nemohli nechat ujít a můžeme s klidným svědomím říct, že ta holka díky svému vzhledu má dobře našlápnutou kariéru.

A co taková dcerunka vlivného magnáta vlastně ráda dělá, když nechodí přehlídky nebo nefotí? „Ráda hraji tenis, v tom by mě táta asi viděl raději, abych se uplatnila. A dál bych se určitě chtěla věnovat škole, jak to jen půjde. Vím, že to teď asi bude těžké to skloubit s prací, ale já si věřím,“ řekla na sebe až neskromně Jana, která je prý nezadaná, ale teď by ani na kluka neměla moc času. Chce svůj triumf plně zúročit a do modelingu se vrhnout po hlavě.

Na Tvrdíkovi bylo po finále vidět, že už se s kariérou své malé dcerunky smířil a byl nesmírně pyšný, že se zrovna ona stala tou vyvolenou stát se novou českou topmodelkou.

Související články

Další články