Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nejpřesnější horoskop na tento víkend: Ryby se můžou těšit na klidné dny, zato Raci si neodpočinou!

Co na vás hvězdy chystají tento víkend?
Zdroj: archiv
Víkend se nám už blíží, a tak asi přemýšlíte, jak ho strávit. Chystáte se na party, nebo ho chcete strávit v poklidu? Hvězdy vám prozradí, co na vás chystají, a vás tak o víkendu nic nepřekvapí. Není lepší způsob, jak si naplánovat víkend, než podívat se do horoskopu.

BERAN

Řešíte důležité rodinné problémy a ani o víkendu tomu nebude jinak. Připravte se tedy na hádky, nervozitu a celkovou disharmonii v rodině.

BÝK

Pokud jste měli v plánu nějaký výlet, rozhodně ho nerušte. Víkend byste totiž měli strávit aktivně, jinak na vás padne pocit nudy a s nudou pravidelně přichází špatná nálada.

BLÍŽENCI

Energie z vás jen stříká, a tak se opravdu neočekává, že byste víkend strávili doma na gauči. Nahoďte flitry a vyrazte na party, kde budete zářit. Navíc se ve společnosti a při tanci perfektně odreagujete.

RAK

Pro vás hvězdy nemají dobrou zprávu. Víkend budete muset strávit pracovně a dohnat všechny resty, které v týdnu nestíháte. Rozhodně se tedy nedá mluvit o odpočinku. V pondělí se budete cítit jako by byl pátek 6 odpoledne.

LEV

Lvi by si měli naordinovat chvíle strávené ve společnosti přátel. Co takhle uspořádat večeři a pozvat na ni své nejbližší přátele? Večer tak strávíte v perfektní společnosti a váš víkend získá naprosto jiný rozměr.

PANNA

Panny jsou už od začátku týdne naladěny na romantickou vlnu, a tak jim hvězdy chystají víkend ve společnosti svých milovaných protějšků. Uspořádejte si s miláčkem filmový den v peřinách, objednejte si pizzu a užívejte si jeden druhého.

VÁHY

Na Váhy nečeká tento víkend nic hezkého. Celý víkend se ponese ve znamení zmatků a problémů. Budete mít tisíce plánů, ale nevyjde vám ani jeden. Nakonec se budete těšit na pondělí a odchod do práce.

ŠTÍR

Štírům víkend uteče děsivou rychlostí, při které nestihnou zaregistrovat, že nějaký víkend vůbec prožili. Budete muset splnit nějaké resty a povinnosti a navíc máte plánů víc než dost.

STŘELEC

Pro vás se víkend ponese ve znamení rodiny. Možná vás čeká nějaká rodinná oslava, možná rodinný oběd, každopádně se konečně sejdete s těmi nejbližšími a užijete si příjemné chvíle, na které není přes týden čas.

KOZOROH

Vás o víkendu čekají smutky a ty mohou mít ty nejrůznější podoby. Možná onemocníte, možná se vám rozpadne vztah, možná budete muset nakonec do práce. Rozhodně pro vás nadcházející víkendové dny nebudou žádnou pohodičkou.

VODNÁŘ

Ta nejlepší doba na to, jít se vypotit a zacvičit si. Nepomůžete tím jen svému tělu, ale i své duši a z víkendu budete mít opravdový požitek.

RYBY

Tak na vás se chystá víkend snů. Jistě potřebujete načerpat spoustu energie a to vám víkendové dny dopřejí. Užijete si pohodičku doma, vhodnou zábavou bude i lehká procházka a sladké nicnedělání.

Související články

Další články