Hlava rodiny Kris Jenner, mamina, která je navíc manažerkou všech svých dcer, se stará mimo jiné i o finance této rodiny. S produkcí v roce 2015 podepsala kontrakt na 100 milionů dolarů za čtyři série! Což je trochu paradox vzhledem k faktu, že sledovanost tohoto seriálu před podepsáním smlouvy dost klesla.

Situaci zachránil Rob Kardashian a jeho dramatický vztah s Blac Chynou. Jenže ti si poté natočili vlastní seriál. A tak se mama Jenner zase musela strachovat, jaké drama jim zajistí sledovanost.

Naštěstí, jak to tak bývá, velké drama na sebe nenechalo dlouho čekat a Kim Kardashian (36) nám v Paříži oloupili a hned potom se jí zhroutil manžel Kanye West! Jak prožívala své drama, jsme se mohli podívat v prvním díle nové, již třinácté série. Na tuhle kauzu rodina asi dost sází, protože je to jejich poslední šance na smlouvu k dalším sériím.

Kim dokonce dostala prý oproti svým sourozencům přeplaceno. Asi jako posttraumatické odškodné. Jak mama Jenner sto milionů dolarů mezi své děti rozděluje, zatím nikomu neprozradila, ale měla by si dát pozor, aby ostatní děvčata nezačala na nebohou Kimi žárlit. Holt vychovávat smečku dcer není žádný med a člověk se musí mít pořád na pozoru!