Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nejprapodivnější outfity na MTV EMA 2019: Naprosto bez vkusu, nebo stylové?

Nejprapodivnější outfity na MTV EMA 2019: Naprosto bez vkusu, nebo stylové?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Outfity
MTV EMA 2019 je jednou z největších nocí v kalendáři hudebního průmyslu. Hvězdy chtějí co nejvíce zaujmout, a tak se na červeném koberci předvádějí v outfitech, na které nikdo jen tak nezapomene. Kdo letos zazářil a kdo se naopak propadl hodně hluboko?

Ve španělské Seville se konalo prestižní udílení cen MTV EMA. Na červený koberec dorazily ty největší hvězdy a jak už tomu na takových akcích bývá, tak ani tady se to neobešlo bez módních faux pas.

Ačkoli se všichni snaží vypadat na červeném koberci co nejlépe, některým se to zkrátka stále nedaří. Jsou tu i tací, kteří to letos doslova přestřelili. Třeba taková rapperka Justina Valentine (32). Ta si přes spodní prádlo přehodila rybářskou síť a vyrazila směrem k foťákům. Outfit je sám o sobě hezký, ale pouze na plážovou party a rozhodně ne na červený koberec.

Všechny oči se pak upřely na Cristiana Ronalda (34) a jeho partnerku Georginu Rodriguez (25). Slavný fotbalista měl červený oblek, který ani trochu neladil k modrým šatům jeho partnerky. Oba si pak nazuli bílé boty, tak alespoň něco sladili.

Nejvíce asi zazářila Nicole Scherzinger (41). Ukázala se celkem ve dvou outfitech. Nejdříve všechny ohromila v červených flitrovaných šatech. Pak se ukázala v černých koktejlkách, které skvěle doplnila o vysoké stříbrné kozačky. Všechny tak hravě strčila do kapsy. Podívejte se do fotogalerie na ostatní šílené róby z MTV EMA.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy