Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejpracovitější žena českého šoubyznysu? Drobná tmavovláska s hodně peprnou minulostí!

Nejpracovitější žena českého šoubyznysu? Drobná tmavovláska s hodně peprnou minulostí!
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík
+ Další fotografie
Jestli se o někom v českém rybníčku dá říct, že lítá jako hadr na koštěti, je to jednoznačně Eva Decastelo. Matka, manželka, moderátorka a žena, která je v jednom kole. Za redakci eXtra.cz jsme ji proto zvolili nejpracovitější ženou českého šoubyznysu pro rok 2015. Doufáme, že jí tempo vydrží i do čerstvě započatého roku.

Eva (37), rozená Aichmajerová, si prožila těžké chvíle před několika lety, kdy se provalilo, že v době, kdy studovala v USA, si přivydělávala jeden rok jako erotická modelka. Ze skandálu se ale nečekaně dobře otřepala a dnes ho bere s humorem. Nemá problém se o své minulosti otevřeně bavit a před nedávnem prohlásila: "Kvůli tomu mě nemůže nikdo zranit, je to moje minulost a jsem s ní naprosto vyrovnaná. Když si z toho utahuji, beru lidem vítr z plachet. Nemají mi potom jak ublížit..."

Jejím manželem je od roku 2009 René Decastelo, s nímž má dvě děti, Michaela a Zuzanu. Z Evy se stala nejen uznávaná moderátorka, televizní i na živo, ale také organizátorka prestižních akcí. Najímají si ji přední agentury a do toho všeho moderuje spolu se svým týmem na Prime Love oblíbený pořad New Look, ve kterém dostávají prostor běžné ženy. Díky pořadu, který mění jejich vzhled, získávají znovu sebevědomí.

Ve chvílích, kdy nepracuje, zásobuje sociální sítě fotkami s dětmi, kterým, jak se zdá, věnuje veškerou svoji energii, která jí zbývá.

Drobná tmavovláska, která srší vtipem a energií, chvíli nepostojí, je neustále v pohybu, aktivní až běda, ale vyplácí se to. Své místo si vydřela a zaslouží si ho.

A co vy? Souhlasíte s volbou redakce, nebo máte jiného favorita?

Související články

Další články