Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nejpovedenější promo v historii bojových sportů! Duo Mayweather a McGregor nešetří ani penězi ani nadávkami

Komu fandíte vy?
+ Dalších 7 fotografií
Na této planetě snad není nikdo, kdo by neslyšel nebo se netěšil na zápas neporaženého boxera Floyda Mayweathera a jeho soka a přeborníka v MMA Conora McGregora. K milionovému zápasu patří samozřejmě i notná dávka testosteronu a tou tito dva hřebci mezi sebou rozhodně nešetří. Za poslední týden, kdy tito dva odjeli promo turné, jeden na druhého vylili tolik špíny, že budeme rádi, když se zápasu vůbec dočkáme.

Pondělní konferenci v Los Angeles jasně ovládl McGregor, mladý zápasník na úvodní tiskovku nakráčel v saku pošitém nápisy Fuck You a nadávkami rozhodně nešetřil. Floyd byl evidentně zaskočený, a to především podporou fanoušků, kterou McGregor měl. Mayweather se sice snažil zapůsobit máváním šeku s číslem 100 milionů dolarů, ale i za to se mu Conor vysmál s tím, že tolik bude muset minimálně zaplatit na daních. McGregorovi musel být odpojen mikrofon a nadšený z jeho projevu nebyl ani Mayweather senior, který tak trochu vypěnil a chtěl syna bránit.

To už se ale přemísťujeme k úterku, kdy Toronto opět ovládl McGregor, a pod jeho vedením rozbouřený dav nadšeně křičel Fuck The Mayweathers! Floyd na to odpověděl, že fanoušci McGregorovi zápas nevyhrají. Už na začátku týdne se totiž dušoval, že je mu jedno kde, jestli v ringu nebo v octagonu, ale McGregora zabije. Tím si ovšem trochu nakálel do úst, neboť to byl on, kdo odmítl se svým protivníkem zápasit v MMA, ale trval na boxu, v kteréžto disciplíně je zatím neporažen.

Ve středu už šlo v New Yorku trochu do tuhého. Sebevědomý McGregor na scénu nakráčel pouze v kalhotách od pyžama, nebo tak alespoň vypadaly, a v kožichu. Za to mu Mayweather hodil balík plný peněz, jako se to dělá striptérkám, a nazval Conora svou děvkou. Ani to však temperamentního Ira ze židle nezvedlo, a tak Mayweather neváhal a nakráčel mu k obličeji se smečkou bodyguardů v závěsu. McGregorova ochranka neváhala ani minutu a snažila se svého svěřence bránit. Jako první ze skupiny vyskočil Mayweather a snažil se na sebe s mikrofonem v ruce strhnout pozornost, zatímco zbytek skupiny se nadšeně strkal. McGregora tím sice vyprovokoval, o což mu zřejmě šlo, ale jinak za svůj zbabělý počin sklidil spíše kritiku. Conor později Mayweatherovu ochranku označil za bandu opic, za což byl obviněn z rasismu.

Ve čtvrtek si to v Londýně chlapci ještě jednou vyříkali. Již tradičně jeden druhého poctili nadávkami a tentokrát došlo i na větší něžnosti. McGregor pohladil svého soka po plešaté hlavě. Při tomto aktu měl hrůzu v očích už i ředitel UFC Dana White. Mayweather však slíbil, že se svého protivníka nedotkne až do doby zápasu. 26. srpna se tito dva utkají v Las Vegas při zápasu v boxu. Snad se toho dožije v plném počtu i jejich ochranka. Jedno je ovšem jisté, tenhle zápas má to nejlepší promo v historii zápasů bojových sportů vůbec. A jaký byl váš pracovní týden?

Mohlo by vás zajímat

Další články